תביעת ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי אמור לסייע לציבור הרחב ברגעים מורכבים, בשעות הקשות. אנשים שנפצעו, חלו, הזדקנו – אמורים לקבל קצבאות שונות ותגמולים שיסייעו להם. כך גם הורים לילדים נכים ואנשים שהפכו למוגבלים ביכולתם לעבוד ולהתפרנס. למרבה הצער, לרוב לא ניתן לקבל את הזכויות בלי להגיש תביעת ביטוח לאומי. אם אתם אמורים לקבל קצבה מביטוח לאומי, יהיה זה רעיון טוב להיעזר באנשי מקצוע בעלי רקע משפטי מתאים. 

עוזרים בכל הבירוקרטיות 
ביטוח לאומי אינו מעניק לזכאים קצבאות מיוזמתו, גם אם ברור לכל שהם זכאים לכך. כדי לקבל קצבה מסיבה של פציעה גופנית או של נכות נפשית, למשל, חייבים לתבוע זאת באמצעות תביעת ביטוח לאומי. לשם קבלת הקצבה אין די בתביעה עצמה: חייבים להוכיח היבטים רבים ולהביא הרבה מאוד ראיות מהותיות לפני שמקבלים קצבת נכות נפשית ביטוח לאומי או כל קצבה אחרת. כדי לעבור בהצלחה את כל הבירוקרטיות הנדרשות – פנו לייעוץ משפטי מתאים. זה שלב חשוב, ויש שיאמרו – כמעט הכרחי. 

וועדה רפואית – עדיף ביחד
כאשר מגישים תביעת ביטוח לאומי צריך לקבל הזמנה להליך לא פשוט שנקרא "הליך של וועדה רפואית". מאחורי החזות האובייקטיבית הזאת מתלווה לפעמים מסלול ייסורים של ממש. אבל אי אפשר לוותר על כך כאשר רוצים לקבל את המגיע – קצבה מביטוח לאומי. אז אמנם אפשר לגשת לוועדה רפואית לבד, בלי לקחת בחשבון את ההשלכות ואת הקשיים, אבל אפשר גם אחרת. ניתן לקבל ייעוץ משפטי, וכך הסיכוי להצליח ולהקטין את החשש עולה בהרבה. 

הפסקתם לעבוד? נפצעתם בעבודה? נפגעתם בתאונה? חליתם במחלה קשה? תביעת ביטוח לאומי עומדת בפני קבלת הזכויות שלכם. רוצים לקבל קצבת נכות נפשית ביטוח לאומי? רוצים לממש כל זכות אחרת? גלס משרד עורך דין יעזור לכם בכך. 

היועץ המשפטי שלכם 
שמעתם על אחרים במצבכם שקיבלו קצבה מביטוח לאומי? זקוקים למענה מביטוח לאומי כדי שתוכלו להתקיים בכבוד? לרכוש את התרופות שעוזרות לכם ולקבל כל מה שאזרח אמור לקבל פי חוקי המדינה והתקנות? גלס, משרד עורך דין, מתמחה בסיוע ללקוחות שרוצים לקבל קצבת נכות נפשית ביטוח לאומי, קצבת נכות בשל מחלה קשה או קצבאות בשל פגיעה בעבודה.