תביעות רפואיות

פעמים רבות נפגעים חולים ומטופלים בשל רשלנות רפואית של המוסד הרפואי או של הגורם הרפואי המטפל. תביעות רפואיות דורשות מיומנות גבוהה בתחום וחייבת לשלב המבנה מקצועית בהיבט המשפטי והרפואי כאחד. בחירת עו"ד המתמחה בתחום תביעות רפואיות מומלצת ואף הכרחית. משרד עו"ד גלס מתמחה בתחום רשלנות רפואית המחייבת תביעות רפואיות ומספק ייצוג וייעוץ מקצועי נוכח הניסיון והמוניטין הרב אשר רכשנו בתחום.

כמו בעל הליך משפטי, גם לגבי תביעות רפואיות חל חוק ההתיישנות, הדרך כלל תחול התיישנות על תביעה לאחר 7 שנים מן המועד בו התגלתה עילה להגשתה ועל כן זיהוי הנזק הרפואי בזמן הינו קריטי להצלחת התביעה. התייעצות עם משרד עורכי דין תביעות רפואיות יוכל לספק לכם חוות דעת משטית ורפואית מוסמכת ומקצועית אשר תקבע האם המקרה הספציפי שלכם הוא כזה המצדיק הגשת תביעות רפואיות.

תביעות רפואיות חייבות להיתמך בחוות דעת של גורם רפואי מומחה מטעם התביעה המפרטת את העילה להגשת התביעה ואת הרשלנות הרפואית בגינה סובל התובע. טיפול משפטי בנושא רשלנות רפואית והגשת תביעות רפואיות מתחיל באיסוף מידע רלוונטי הכולל תיעודים רפואיים הקשורים לפגיעה. לאחר שהתקבלה החלטה על ידי הגורם המקצועי כי קיימת עילה להגשת תביעה, מנסחת התביעה חוות דעת רפואית הכוללת את פירוט הנזקים והקשר הנסיבתי ביניהם לבין התרשלות הרופא או המוסד הרפואי.

רשלנות רפואית בלידה כוללת מקרים של לידת ילד עם מומים מולדים, מחלה גנטית, תסמונת גנטית או מוגבלות קשה הקשורה להליך ולטיפול הרפואי במהלך ההיריון או הלידה.  עו"ד גלס הוא עורך דין רשלנות רפואית בלידה בעל ניסיון רב בייצוג תביעות רפואיות. רשלנות רפואית בלידה מוגדרת כהתרשלות של גורם רפואי אשר הובילה ליצירת נזק ליולדת או ליילוד תוך הפרה של חובת הזהירות מצדו. בין הגורמים הרפואיים האחראיים לתקינות ההיריון ולבריאות היולדת והיילוד נמצאים רופא הנשים, רופא מומחה, אחות ועוד. מקרי רשלנות המצדיקים הגשת תביעות רפואיות הינם אלה הכוללים התרשלות אשר בעקבותיה לא ידעו בני הזוג כי בריאות העובר אינה תקינה וכי עלול להיוולד להם ילד עם מגבלות קשה.

על מנת להוכיח רשלנות רפואית בלידה מומלץ להסתייע בייעוץ וליווי של עורך דין רשלנות רפואית בלידה המסוגל להביא ראיות מוצקות המבוססות על מסמכים וחומר רפואי רלוונטי הכולל כרטיס מעקב היריון, תוצאות בדיקות מעבדה, בדיקות אולטרסאונד, סקירות מערכות, תיק יולדת, תיק יילוד ועוד. לאחר ניתוח החומר הרפואי תיעשה פנייה קבלת חוות דעת רפואית מטעם התביעה ולאחריה תוגש תביעה לבית המשפט. הניסיון מוכיח כי סיוע של עורך דין רשלנות רפואית בלידה משפרת באופן משמעותי את סיכויי הזכייה בתביעה. צוות משרד עו"ד גלס הינו בעל ניסיון ומוניטין בתחום תביעות רפואיות, אנו נעמיד לרשותכם את היכולות המקצועיות והכלים המשפטיים לטובת הצלחת תביעתכם והשגת התוצאות המקסימליות בהתאם למקרה האישי.