תביעה על רשלנות רפואית

מעוניינים להגיש תביעה על רשלנות רפואית נגד רופא או מוסד רפואי מסוים?
ובכן, כדאי לדעת כי הגשת התביעה אינה דבר של מה בכך, עליכם לפנות לשירות של עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום הרשלנות הרפואית ולהביא עמכם מסמכים המוכיחים את הטענות שלכם. כדי לשפר סיכויים לזכייה בתביעה ועל מנת להצליח לקבל פיצויים גבוהים מומלץ לפנות למשרד עורך דין גלס. המשרד הוקם בשנת 1974 ומתמחה בדיני נזיקין וברשלנות רפואית, במימוש פיצויים מביטוח לאומי ובתחומים משפטיים נוספים.

רשלנות רפואית עיניים
משרד עורכי דין גלס מתמחה בין השאר בייצוג לקוחות התובעים בגין רשלנות רפואית עיניים ובמגוון מקרים נוספים. לשם הכנת תיק רשלנות רפואית עו"ד חייב לאסוף מסמכים המעידים על הנזק שנגרם לתובע. ראוי לציין כי לפני הגשת תביעה על רשלנות רפואית, עורך הדין מברר האם באמת התרחשה רשלנות רפואית של הגורם המטפל. כמו כן, עוד בטרם הגשת תביעת רשלנות רפואית עו"ד חייב לבדוק האם נגרם ללקוח שלו נזק ממשי בגין הרשלנות הרפואית, ובנוסף עליו לוודא האם ניתן להוכיח קיום של קשר סיבתי בין הרשלנות הרפואית לבין הנזקים הגופניים ו/או הנפשיים שנתגלו.

חשוב להדגיש כי תפקידו של עורך הדין לאמוד את סיכויי הצלחת התביעה. בהתאם לכך ימליץ ללקוח כיצד לפעול, יספק תשובה בנוגע לסיכוי להצליח בתביעה ויעריך איזה פיצוי ניתן לקבל. ראוי לציין כי במקרים של רשלנות רפואית עיניים או כל רשלנות רפואית אחרת, עורך הדין יבקש חוות דעת ממומחה בהתאם לתחום הרפואי בו תובעים, וזאת כדי לאמוד את סיכויי ההצלחה ועל מנת לקבל מסמך חשוב המוכיח קשר סיבתי ופירוט הנזק הגופני שנגרם למטופל.

סיכויי הצלחה של תביעה על רשלנות רפואית
רבים פונים לשירותיו של עו"ד רשלנות רפואית מתוך אמונה כי נגרם להם נזק וכי מגיע להם פיצוי גבוה. המציאות מוכיחה אחרת, מאחר שהוכחת רשלנות רפואית אינה פשוטה וכרוכה בתהליך ארוך העשוי להיות גם מתיש. כדאי לדעת כי תביעה על רשלנות רפואית יכול להגיש כל מטופל שנגרם לו נזק גופני ו/או נפשי, הוריו של המטופל וכן אנשים התלויים כלכלית במנוח שנפטר כתוצאה מרשלנות רפואית.