תביעה על לשון הרע

שם טוב הוא אחד הנכסים המהותיים והחשובים ביותר של כל אדם ובכל גיל. לא משנה אם אתם אנשי עסקים אמידים, ידוענים או אנשים נורמטיביים, פגיעה בשם שלכם מהווה פגיעה אפשרית בפרנסה וגם בציפור הנפש – ברגשות. שפכו את דמכם מבחינה תדמיתית? סיפרו עליכם שקרים? אינכם חייבים להיות ידוענים, מפורסמים או פוליטיקאים על מנת להגיש תביעה על לשון הרע. בזכות היכולת של בית המשפט לבסס פסקי דין לשון הרע, אפשר להפסיק לסבול, וגם לשקם את המוניטין. 

השם שלכם הוא הזהות שלכם 
שמו של אדם איננו רק צירוף סתמי של אותיות שהעניקו לו ההורים לאחר הלידה (ולפעמים אפילו עוד לפני כן). שמו הטוב של האדם הוא אחד הנכסים החשובים המלווים כל אחד לאורך חייו. פגיעה בשם הטוב שיכולה להגיע מאת מלעיזים שונים אינה צריכה לעבור בשתיקה. פגעו לכם בזכות זאת? רמזו לגביכם רמיזות שהפכו אתכם למוקצים? גם אתם יכולים להגיש תביעה על לשון הרע. אבל איך עושים את זה? הרי לא ניתן לגשת לבית המשפט ללא עזרה והכוונה מקצועית. משום כך, חיוני למצוא עורכי דין לשון הרע שיעזרו לכם לקבל מחדש את השם הטוב שלכם, שהוא הזהות החיובית שלכם. 

התמודדות עם דיבה באינטרנט 
הוצאת דיבה או לשון הרע הפכו כיום לנגע נוראי, שכן קל לשפוך את דמו של אדם בקלות באמצעות מקלדת המחשב או כל מכשיר שמציע חיבור לאינטרנט. אפילו אנשים שבנו לעצמם שם ומוניטין לאורך שנים ארוכות יכולים לגלות שפרסום מרושע אחד משנה את התמונה. תביעה על לשון הרע יכולה להתאים כאשר משקרים אודות אדם בציבור ובשמועה, בפרסום בעיתון או בפרסום מקוון. פסקי דין לשון הרע יכולים לגרום לשמועות הזדון להפסיק, אך יש להם גם מטרות נוספות – קבלת פיצוי מתאים. 

רוצים להגיש תביעה על לשון הרע? ראיתם פרסום שקרי ומרושע? חפשו עורכי דין לשון הרע שילוו אתכם ברגעים הקשים שלכם. 

עו"ד עם ניסיון 
באמצעות גלס, משרד עורך דין, תוכלו לרתום את הכלים המשפטיים לעזרתכם. פסקי דין לשון הרע הם הישורת האחרונה של דרך משפטית פתלתלה. תמצאו במשרדנו עורכי דין לשון הרע המתמחים בהשגת התוצאות הרצויות, גם במקרים סבוכים במיוחד.