רשלנות של עורך דין

במהלך השנים, צבר גלס משרד עורך דין, ניסיון רב ועשיר בכל הקשור לתחום הרשלנות. אנו עוסקים בכל התחומים הללו: רשלנות של עורך דין, רשלנות בהיריון, רשלנות במהלך הלידה, רשלנות רפואית בטיפול שיניים, רשלנות רפואית ילדים ובמקרי רשלנות נוספים.

מדוע לפנות דווקא אלינו?
כאמור, משרדנו צבר ניסיון רב בייצוג לקוחותיו אל מול גורמים מקצועיים שפעלו בצורה רשלנית וגרמו לנזקים כאלה ואחרים. לרשותנו עומדים עורכי דין מהשורה הראשונה הבקיאים היטב בדיני רשלנות אשר יכולים לבחון ולנתח כל מקרה לגופו. בנוסף, בכל הקשור לתביעות רשלנות, אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מיטב הרופאים המומחים, בכדי לקבל חוות דעת מקצועית ומדויקת.

האם גם עו"ד יכול להיות מואשם ברשלנות?
ובכן, רשלנות של עורך דין היא בהחלט לא מחזה נפוץ, אנו מורגלים יותר לשמוע על רשלנות רפואית, אולם זהו מצב שייתכן בהחלט. דווקא בשנים האחרונות מוגשות יותר ויותר תביעות בגין רשלנות של עורך דין זאת מכיוון שאנשים החלו להיות מודעים לנושא של רשלנות מקצועית. בנוסף לכך, אסור להתעלם מהעובדה כי השוק מוצף בעורכי דין חדשים, לא כולם מספיק מקצועיים, לא כולם צברו די ויותר ניסיון, ולכן גם איכות השירותים הניתנים על ידי עורכי דין אלה ירדה פלאים. כדאי לדעת כי לכל עורך דין פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, ולכן והיה ונקבע כי העורך דין פעל מתוך רשלנות, חברת הביטוח היא זו שתפצה את הלקוח.

כיצד ניתן לזהות רשלנות מצד עורך דין?
האם בכלל ניתן לקבוע כי אכן הייתה רשלנות של עורך דין וכיצד בכלל מוכיחים זאת? בכדי להוכיח רשלנות של עורך דין חייבים להתקיים כמה תנאים אליהם יש להתייחס: עורך הדין נהג בצורה בלתי סבירה או לא זהירה כלפי הלקוח, היחסים בין עורך הדין ללקוח הובילו לכך שהוא לא התנהל ונהג כפי שעשה בעבר, ולבסוף, התנהלותו של עורך הדין גרמה ללקוח לנזק.

מקרי רשלנות רפואית
בהחלט ייתכן כי הופתעתם לשמוע על רשלנות של עורך דין, אולם נושא הרשלנות הרפואית מוכר הרבה יותר. כאן הכוונה היא לרשלנות רפואית של רופא מומחה שלא נהג בזהירות המתבקשת וגרם נזק כזה או אחר למטופל. יכולה להיות זו רשלנות רפואית ילדים, רשלנות רפואית בטיפול שיניים, רשלנות בהיריון, רשלנות במהלך ניתוח, רשלנות בלידה ועוד.
עו"ד רשלנות רפואית בלידה מייצג או את האם, או את התינוק או את שניהם, על פי הנזק שנגרם. לא מעט פעמים במהלך הלידה רופאים נוהגים ברשלנות ויש לכך סיבות רבות. אולם, אין זה מעניינה של האם היולדת לדעת מה גרם רשלנות בהריון שכן היא לא ציפתה מהרופא לנהוג ברשלנות שתגרום לנזק בלתי הפיך לה או תינוקה. בכל מקרה בו אתם חוששים שבמהלך הלידה הרופא לא התנהג בזהירות המצופה ממנו, יש לפנות אל עו"ד רשלנות רפואית בלידה ולצרף כמה שיותר מסכים וחוות דעת רפואיות אשר באמצעותן ניתן יהיה להוכיח רשלנות בהריון וקשר נסיבתי בין התנהלות הרופא לנזק שנגרם.

משרד עורכי דין מוביל בתחום תביעות רשלנות
אם נפגעתם כתוצאה מרשלנות של רופא, עורך דין או כל בעל מקצוע חופשי אחר, מומלץ בהקדם לפנות אל גלס, משרד עורך דין מוביל בתחומו באזור המרכז. כאן מועסקים כמה וכמה עורכי דין שיעניקו לכם את כל הייעוץ המשפטי לו אתם זקוקים, ואם יוחלט להגיש תביעה משפטית, עורך דין בכיר ילווה אתכם לאורך כל הדרך, כאשר המטרה שלנו היא לקדם את עניינכם על הצד המקצועי ביותר, ולייצג אתכם נאמה ובמקצועיות בכל ערכאה משפטית, או עד שתזכו לקבל את הפיצויים להם אתם זכאים בגין הנזק שנגרם לכם. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם ייעוץ ושירות מקצועי ואדיב!