1) מ' ד' ילד בן 4, אשר נפגע בתאונת דרכים קשה ונותר נכה בשיעור גבוה. מ. יוצג ע"י המשרד בתביעתו נגד חברת הביטוח "הראל". בסיום ההליך, נפסקו ל-מ. מעל ל-7,500,000 ש"ח בתוספת הוצאות.

2) א' ק', בהיותו נער, נפגע בתאונת דרכים ונותר עם נכות משמעותית, יוצג ע"י המשרד נגד חברת הביטוח "מנורה". בסיום ההליך, נפסקו ל-א. סך של 3,571,090 ש"ח בתוספת הוצאות.

3) ר' מ', נפגע קשה בתאונת אופנוע וסבל מפגיעות קשות. ר. יוצג ע"י המשרד בתביעה נגד חברת "הפול". בסיום ההליך נפסקו ל-ר. מעל ל-2,500,000 ש"ח בתוספת הוצאות.

4) י' ח', נפגע ע"י טרקטור בעת שהלך על מדרכה וסבל מפציעה קשה. י. יוצג ע" המשרד בתביעה נגד חברת הביטוח "מנורה". בסיום ההליך נפסק לטובתו מעל 2,500,000 ש"ח.

5) א' פ', קטין שנפגע בתאונת דרכים קשה, יוצג ע"י המשרד בתביעה שהגיש נגד חברת הביטוח "אליהו". לאחר הליכים משפטיים, נפסק לקטין סך של למעלה מ-2,000,000 ש"ח.
תאונת דרכים
1) ב' ל' אשה בשנות העשרים לחייה, ילדה בת במשקל 2.8 ק"ג ומבהלך הלידה נגרם לה קרע בדרגה קשה בפי הטבעת והיא נאלצה לעבור ניתוח מיד לאחר הלידה.
המשרד ייצג את ב. בתביעה שהגישה נגד ביה"ח ובסיומו של ההליך המשפטי ב. קיבלה פיצוי בסך 270,000 ש"ח.

2) ג' ע' עברה טיפול שיניים אשר במהלכו הושתלו לה באופן רשלני שתלים. כתוצאה מרשלנות הרופא, ג. נאלצה לעבור טיפול משקם שהיה כרוך בכאב וסבל ובעוגמת נפש.
המשרד ייצג את ג. בתביעה שהגישה נגד רופא השיניים והצליח להשיג בעבורה פיצוי בסך 100,000 ש"ח.

זאת, בנוסף על מאות רבות תיקים בהם ייצג המשרד את בתי החולים השונים בארץ - וקצר הצלחות מרובות.
רשלנות רפואית
1) ש' ד', בחור צעיר, אשר נפגע בתאונת דרכים במהלך עבודתו ונשאר עם נכויות גבוהות, יוצג ע"י המשרד בתביעה לביטוח הלאומי מאחר והיה מדובר בתאונת עבודה.
המשרד ייצג את ש. בוועדות השונות ובסיומו של ההליך נקבעה לו קצבה חודשית בסך של 21,000 ש"ח לחודש לצמיתות.

2) ש' י', בחור צעיר ואב לילדים, נפגע בתאונת אופנוע במהלך עבודתו, יוצג ע"י המשרד בתביעה למוסד לביטוח לאומי.
המשרד ייצג את י. בוועדות השונות וסיומו של ההליך נקבעה לו קצבה חודשית בסך של 17,000 ש"ח לחודש לצמיתות.

3) ע' מ', אשר חלה במספר מחלות אשר מנעו ממנו לתפקד ולעבוד, יוצג ע"י המשרד בתביעה לנכות כללית מהביטוח הלאומי. לאחר הייצוג בוועדות השונות ובסיומו של ההליך, נפסקה ל-ע. קצבה של 4,000 ש" לחודש. בעקבות קביעת הביטוח הלאומי, קיבל פטור מתשלומים שונים.
ביטוח לאומי
1) ט' ל', אישה צעירה ואם לילד, מצאה עצמה מתמודדת עם תביעה שהוגשה נגדה ע"י אבי הילד, בגין חטיפת ילד לאחר ששבה ארצה מארה"ב. התביעה הוגשה ע"פ אמנת האג האוסרת חטיפת ילדים. ט' יוצגה ע"י המשרד בבית המשפט המחוזי ושם נפסק כי יש להחזיר את הילד לארה"ב - שם נולד.
על פסק הדין הנ"ל, המשרד הגיש ערעור לביהמ"ש העליון. ההרכב, בראשותו של המשנה לנשיא, השופט מ' אלון ז"ל, קיבל את הערעור, ביטל את פסק הדין של בית המשפט המחוזי והשאיר את הילד בארץ בידי האם.

2) מ' ח', אב לארבעה ילדים קטנים נאלץ להגיש תביעה לקבת הילדים לחזקתו בשל העובדה שהאם לא תפקד כאם. מ.ח. יוצג ע"י המשרד במאבק קשה אשר נוהל בבית משפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. המשרד הצליח להוכיח כי טובת הילדים מחייבת אחזקתם בידי האב, אשר דאג לכל צורכיהם. מצדה של האם, הוגשו ערעורים רבים, אך סופו של ההליך היה במתן פסק דין לפיו הילדים יישארו בחזקתו של האב.

3) א' ח' ט', איש עסקים אשר התחתן עם אשה שקודם לחתונה התחזתה לאשת עסקים מצליחה ועשירה, גילה לאחר החתונה כי בפועל כל שסופר לו על ידה היה דברי כזב והנישואים היו בנויים על שקר. האישה הגישה תביעה למזונות ולחלוקת רכוש, כאשר בפועל משך הנישואים של הזוג הנ"ל נמשך כשנתיים - תקופה בה הצליחה האשה למשוך מ-א' כספים רבים.
א' יוצג ע"י המשרד. לאחר מאבק משפטי ארוך, הוכח כי הוא נפל קורבן למעשה מרמה ונוכלות וביהמ"ש אימץ את גרסתו של א.ח.ט. ומבוקשה של האשה - להוציא ממנו מליוני שקלים - לא ניתן לה.

4) ד' פ', אם לילדה, הגישה באמצעות המשרד תביעה למזונות נגד אבי הילדה אשר התכחש לביתו. לאחר מאבק ארוך שניהל המשרד בבית המשפט לענייני משפחה, ניתן פס"ד לפיו האב צריך לשלם מזונות והוצאות לילדה. בשל התנהגותו הלא נאותה של האב כלפי הקטינה, סרבה הקטינה לקיים את הסדרי הראייה שנקבעו ע"י ביהמ"ש. התנהלו דיונים ארוכים וגורמים מקצועיים עורבו. בסופו של ההליך, המסקנה הייתה כי לא ניתן להכריח את הילדה להגיע לבית אביה אם הדבר פוגע בבריאותה הנפשית .

 
משפחה וגירושין
1) כ' א', מוסד חינוכי ממרכז הארץ, אשר ביקש להרחיב את המבנה ממנו הוא פועל לרווחת תלמידיו, נתקל בהתנגדות קשה של דיירים סמוכים אשר הגישו עתירה מנהלית נגד תוכנית הבנייה לאחר שהתוכנית כבר אושרה.
המשרד ייצג את המוסד החינוכי בביהמ"ש העליון בערעור שהוגש על פסק הדין שניתן במחוזי. בית המשפט העליון קיבל את הערעור וקבע כי היתר הבנייה ניתן כדין. כמו כן, ביהמ"ש העליון פסק הוצאות לטובת המוסד החינוכי.

2) ר' ע', אשה שהתאלמנה מבעלה אשר פשט את הרגל וכתוצאה מלחצים רבים שהופעלו עליו, לקה במחלה נדירה שהביאה למותו בטרם עת. מספר שנים לאחר מות בעלה, ר' נדהמה לקבל דרישת חוב עבור תשלומי ארנונה בסך מאות אלפי שקלים בעבור העסק של בעלה המנוח. המשרד ייצג את ר' בעתירה מנהלית נגד העירייה. בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל את העתירה, פטר את ר' מהתשלום ואף פסק לה פיצויים בסך 15,000 ש"ח.
גם לאחר שהעירייה הגישה ערעור לבית המשפט העליון, נשארה ההחלטה על כנה ור' לא הוצרכה לשלם את מאות אלפי השקלים שנדרשה לשלם והחוב נמחק.
עתירות מנהליות
להלן לקט דוגמאות מפסקי דין מהם ניתן לראות מספר הצלחות שקצר המשרד לאורך השנים: