עו"ד צוואות וירושות

לאורך חייו מצליח האדם לצבור לעצמו רכוש מסוגים שונים – תכשיטים, מכונית, דירה, לפעמים גם נכסים נוספים וכן זכויות בקרנות פנסיה, חסכונות ועוד. ומה קורה לאותו הרכוש ולאותם הכספים כאשר הולך האדם לעולמו? כדי למנוע ספקות או אי הבנות בעניין, חשוב להתייעץ עם עו"ד צוואות וירושות. מסתבר שמי שלא יכין מבעוד מועד צוואה מתאימה עשוי לגרום לסיבוכים דווקא עבור היקרים לו מכל – בני המשפחה והיורשים. עורך דין צוואות וירושות ימנע סכסוכים בין היורשים ואי הבנות מיותרות. 

חלוקת רכוש ברורה 
מי שלא יכתוב צוואה מסודרת וערוכה היטב למעשה נותן הוראה אחרת לגבי הנעשה ברכושו לאחר מותו. מי שאיננו מתייעץ עם עו"ד צוואות וירושות למעשה מורה כי יש לחלק את הרכוש על פי ברירת מחדל שנקבעה בחקיקה העוסקת בכך. הם תמיד זוהי בעיה? לא בהכרח. אך כאשר המוריש מעוניין למעשה להיות בטוח שהכל יתנהל למישרין – רק צוואה שערוכה נכונה תאפשר זאת. עורך דין ירושות וצוואות במרכז יוכל להבטיח מראש כיצד יחולקו הכספים שצברתם וכיצד ינותבו זכויות בקופות תגמולים או בחברות ביטוח. 

כפי שיודעים לספר עו"ד צוואות וירושות, סכסוכים שנובעים מאי השארת צוואה עלולים לפלג ולרסק משפחות שלמות. עורך דין צוואות וירושות יכול לספר אין ספור סיפורים אודות המשמעות של צוואה ברורה, שנערכת לא רק כאשר המוריש היה אדם מבוגר. למעשה, עדיף לערוך צוואה בגיל צעיר, שכן אין שום בעיה בגילאים מאוחרים יותר לבצע שינויים אם יש בהם צורך. 

ליווי משפטי מקצועי 
כפי שיכולים להעיד עו"ד צוואות וירושות, לא כל ההורים רוצים להוריש את רכושם באופן אותו מכתיב החוק היבש – אך זה מה שיקרה אם לא פונים אל עורך דין ירושות וצוואות במרכז שיכין צוואה מדויקת. 

גלס, משרד עורך דין, מתמחים בליווי בכל הקשור לצוואות ולירושות. באמצעות עורך דין צוואות וירושות ניתן לדאוג לילדים, לבני זוג, לנכדים ולכל הקרובים. לא כדאי להניח שבסופו של דבר הדברים יסתדרו ללא אותו מסמך משפטי. לא לחינם נוהג עריכת צוואות היה נהוג כבר לפני מאות בשנים. מחפשים עורך דין ירושות וצוואות במרכז? גלס משרד עורכי דין מעסיק מומחים בטיפול בצוואות, בניסוחן ובמימושן.