עו"ד נהיגה בשכרות

האם נתפסת נוהג בשכרות ואתה חושש מעונש כבד ומקנס גבוה? ובכן, חשוב להדגיש כי מערכת האכיפה בארץ, לרבות בתי המשפט, רואים בחומרה מקרים של נהיגה בשכרות. בשנים האחרונות בתי המשפט נוטים להחמיר במידת העונש המוטל על נהגים הנתפסים בשכרות על מנת לנסות לצמצם את התופעה וכדי לשמור על הציבור. בעזרת עו"ד נהיגה בשכרות ניתן לקבל סיוע משפטי חשוב המאפשר להקטין את העונש ובמקרים מסוימים לצאת ללא כל עונש, בעיקר אם עורך הדין מצליח להוכיח כי בדיקת הינשוף או בדיקת רמת האלכוהול לא בוצעה בהתאם לתקנות המחייבות.

בחירת עורכי דין נהיגה בשכרות
אם אתה מחפש עורכי דין נהיגה בשכרות שיוכלו לסייע לך ולייצג אותך במקצועיות ובמיומנות בפני הערכאות השונות, מומלץ גם לך לפנות למשרד עורכי דין גלס. המשרד פועל מאז שנת 1974, צוות עורכי הדין של המשרד מתמחה בין השאר גם בתיקי נהיגה בשכרות, והניסיון הרב שנצבר במשרד מבטיח לך ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר והשגת התוצאות הרצויות.

אין למהר בבחירת עו"ד נהיגה בשכרות – עליך לבדוק כי עורך הדין מתמחה בנושא מורכב זה, מכיר את החוק לפרטי פרטים, ייצג בעבר נאשמים בגין נהיגה בשכרות והצליח לזכות נאשמים ולהפחית את חומרת העונש. חשוב לדעת כי רישיון הנהיגה חשוב לרוב האנשים, בעוד שלאחר שנתפסים בנהיגה בשכרות עלולים לאבד את הרישיון. כאשר מעורבים בתאונה עם נפגעים התיק מורכב יותר, אך אם לא היו נפגעים ולא נגרם נזק, וזו עבירה ראשונה שלך, קיים סיכוי סביר כי עו"ד נהיגה בשכרות יוכל לחלץ אותך מעסק הביש אליו נקלעת.

אמינות ומקצועיות של עורכי דין נהיגה בשכרות
בכל מקרה בו נתפסת נוהג בשכרות עליך לפנות לשירותיו של עו"ד נהיגה בשכרות המתמחה בתחום משפטי זה. כדי לקבל ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין גלס. צוות המשרד מתמחה בנושא ומציע ייצוג משפטי מקצועי ואמין. בהתאם לפרטי המקרה עורך הדין ינקוט אסטרטגיה נכונה ויעילה כדי לסייע לך לשמור על הרישיון, לא להיות מואשם בעבירה פלילית כמו הריגה (אם נגרמו בתאונה פציעות גוף), ובמקרים מסוימים עורך הדין יוכל להוכיח כי הבדיקה לא בוצעה כנדרש, לכן תוכל לצאת זכאי במשפט.