עו"ד ירושה

מחפשים עו"ד ירושה לטיפול במתן צו ירושה ובקיומו ובנושאי חלוקת עיזבון?

משרד עורכי דין גלס מתמחה בדיני משפחה, בצוואות ובירושות, צוות המשרד מונה עורכי דין ירושה מהטובים בארץ ולמשרד ניסיון עשיר בתחום. משרד עורכי דין גלס הוקם בשנת 1974, ומאז המשרד התרחב עם השנים ומטפל בקשת רחבה של נושאים ותחומים משפטיים. כמו כן, המשרד ידוע במסירותו הרבה ללקוחותיו, צוות עורכי הדין פועל בדיסקרטיות ובאמינות ומציע ייעוץ וייצוג משפטי ברמה גבוהה – גם בנושאי דיני ירושה, צוואות וענייני משפחה אחרים.

חוק הירושה
חוק הירושה קובע כי בהיעדר צוואה שהותיר אחריו המנוח, העיזבון יחולק בהתאם לתקנות הקבועות בחוק בין יורשיו הטבעיים לפי דין, כלומר בני משפחתו, בהתאם לקרבה המשפחתית. עם זאת, ישנם מקרים רבים בהם מתגלעים חילוקי דעות בין היורשים ויש מקרים בהם זקוקים לשירות של עורכי דין ירושה כדי להגיש התנגדות בזמן. כמו כן, עו"ד ירושה מטפל בנושאים כמו הסתלקות יורש מחלקו בעיזבון, זכויות ירושה של ידועים בציבור ושל ילדים מאומצים, זכויות קרובי המוריש ועוד.

ייעוץ וייצוג משפטי בתחום דיני ירושה
בהתאם לחוק הנהוג בישראל, עם מותו של אדם יחולק עיזבונו בין יורשיו החוקיים. העיזבון כולל את כל הנכסים שאדם צבר בחייו, לרבות בתים, מכוניות, כספים בבנקים, תכניות חיסכון, קרנות השתלמות, תיק השקעות וכיוצא בזה. חוק הירושה קובע מי רשאי לקבל חלק מעיזבון המנוח ומי לא, כך לדוגמה גם מי שנולד תוך 300 יום לאחר מותו של המנוח יכול לרשת אותו. 
עו"ד ירושה מסייע ללקוח בהליך הביורוקרטי הנדרש לחלוקת העיזבון, לרבות הוצאת צו ירושה. כמו כן, עורכי דין ירושה מספקים מענה למי שרואה את עצמו כנפגע, מאחר שאינו מקבל חלק בעיזבון המנוח.     

דיני ירושה קובעים את סדר חלוקת העיזבון בין היורשים החוקיים על פי דין. לדוגמה, מהו החלק של בת הזוג של המנוח ומהם חלקם של הילדים. כדי לטפל בנושא במקצועיות חשוב לפנות לשירות של עו"ד ירושה. במשרד עורכי דין גלס מתמחים בענייני משפחה וירושות, צוות המשרד מעניק שירות אדיב ומקצועי לכל הלקוחות, מטפל בדיסקרטיות בנושא ומייצג את היורש או היורשים בפני הגורמים הרלוונטיים.