עו"ד דיני תעבורה

למרבה הצער, תאונות דרכים אינן מחזה נדיר בארצנו. לא תמיד ניתן להאשים גורם אחד בתאונה, שכן גם תנאי הדרך, הראות וגורמים נוספים עשויים להשפיע ולקחת חלק במקרים אלה. מה עושים אם נפגעים בתאונה? מה קורה אם מישהו מאשים אתכם באחריות לתאונה? כדי להתמודד כראוי עם מצב סבוך זה, שיש לו השלכות משפטיות ולא רק רפואיות או כספיות, יש לשכור את שירותיו הטובים של עו"ד דיני תעבורה. 

התמחות בחקיקה ובפסיקה
מטבע הדברים, כל אדם הנזקק לייעוץ משפטי בנושא כזה או אחר פונה לעורך דין. אך אין משמעותם של עניינים חוזיים כמשמעותם של היבטים פליליים. אין משמעותם של דיני הראיות בתחום הדין הפלילי כמשמעותן של ראיות בהקשר של רשלנות רפואית או של רשלנות מקצועית. לכן, בכל הקשור להיבטים תעבורתיים, בכל מה שקשור להאשמה בגרימת תאונה, בכל מה שקשור לתביעה של גורם כגון חברת ביטוח או נהג פוגע, גורם מקצועי אחד ויחיד יהיה מוסמך לסייע, והוא עו"ד דיני תעבורה. רק עורך דין זה בקיא בכל הנפתולים של חוקי תעבורה שונים. רק עורך דין זה בקיא בכל התפתחויות הפסיקה הרלוונטיות, שיעזרו בייצוג הלקוח. 

חקיקה וייצוג 
משרד שבו ניתן למצוא עו"ד דיני תעבורה יוכל לסייע במגוון רחב של תחומים והקשרים. לא רק תאונות דרכים אלא גם אישומים כגון נהיגה בשכרות. לא רק אישומים כגון נסיעה באור אדום, אלא גם הידיינויות אחרות, שיכולות להסתיים בפסילת רישיון ובסנקציות חוקיות נוספות. עורכי דין לתעבורה בעלי הניסיון הדרוש יוכלו לסייע בכל אלה וגם בסוגיות משפטיות נוספות. 

עו"ד דיני תעבורה צריך להיות אוטוריטה מקצועית שלא רק שולטת בכל אותם חוקי תעבורה הרשומים בספר החוקים. עורך דין זה צריך להיות מסוגל לייצג את הלקוח בבית המשפט ולעיתים גם במשא ומתן מול חברות הביטוח של צד שלישי. 

אם אתם או מי מבני משפחתכם זקוקים לסיוע צמוד של עורכי דין לתעבורה, פנו לגלס, משרד עורך דין. לאנשי המקצוע במשרד בקיאות מעמיקה בכל אותם חוקי תעבורה, פסיקות ועדכונים. במשרד מצויים עורכי דין לתעבורה מהשורה הראשונה, שיסיעו לכם בכל דבר ועניין בתחום זה – כנתבעים או כתובעים.