עו"ד דיני נזיקין

אדם יכול להזיק לחברו במתכוון או שלא במתכוון. אדם יכול לגרום לחברו נזק שתיקונו יעלה ממון רב או שיביא לפגיעה גופנית ובריאותית קשה. במדינה מתוקנת, הטיפול בנושא זה מבוצע על פי החקיקה המתאימה, ובזאת עוסק עו"ד דיני נזיקין. גרמו לכם עוול? פגעו בכם או ברכושכם? אם אתם רוצים להגיש תביעות נזיקין או להתגונן כראוי מפני תביעה שכזאת, ודאו שמטפל בכם רק עורך דין הבקיא בכך. 

גלס, משרד עורך דין, מציע ליווי משפטי לאורך כל הדרך. במשרד פועלים עו"ד דיני נזיקין בעלי ניסיון מצטבר של שנים רבות. עורך דין דיני נזיקין מטעם המשרד יכול לסייע בקבלת פיצוי ושיפוי, החזר בגין הוצאות וסעדים נוספים המקובלים על פי נסיבות המקרה. 

מעורבות של אנשים וגופים גדולים 
התחום הנזיקי שבו מטפל עו"ד דיני נזיקין כולל תחת כנפיו עניינים רבים. ייתכן שהנסיבות יצביעו על נזק שנוצר בשל התרשלותו של אדם או של גורם (חברה, עירייה, רשות). תביעות נזיקין יכולות להיות מוגשות גם בגין פגיעה מכוונת – למשל, תקיפה גופנית שגרמה לחבלה והביאה לצורך בטיפול רפואי או נפשי. 

עו"ד דיני נזיקין עשוי להגיש תביעה בשם הלקוח כנגד חברה שהטעתה בפרסום באופן שגרם נזק ללקוח. עורך דין דיני נזיקין עשוי גם לסייע לגורם הנתבע שלא בצדק, מתוך מטרה שיוציא כספים ולגריפת רווח באופן שאינו הגון. 

קבלת פיצוי הוגן 
שלא כמו בתביעה פלילית, שעשויה להסתיים במאסר של עובר עבירה, המטרה של תביעות נזיקין היא אחרת. המטרה הינה לקבל סעדים שונים, כאשר אחד המרכזיים שבהם הוא פיצוי כספי בגין הנזק שנוצר. כך, עורך דין דיני נזיקין עשוי לסייע לאדם שנפל בשל מדרכה פגומה, לקבל פיצוי מהעירייה שלא דאגה למדרכה תקינה. עורך דין יכול לסייע באותו אופן לעובד לקבל פיצוי אם נפגע בעבודה בשל תנאי עבודה בלתי ראויים או בשל אי קיומם של פתרונות בטיחות נאותים. 

יש לציין שהפיצוי נועד לענות על הנזק שנוצר לנפגע, הן בפרק הזמן שלאחר הפגיעה והן בטווח הזמן הארוך יותר. למשל, מי שהפך לנכה יוכל לקבל פיצוי גדול מאוד, כאשר נלקחים בחשבון משתנים כמו אובדן כושר השתכרות, לצד כאב וסבל. גלס, משרד עורך דין, יסייע גם לכם לקבל פיצוי הוגן.