עו"ד דיני נזיקין

האם נגרם לכם נזק? נפצעתם במהלך העבודה או בתאונת דרכים? האם אתם חושדים כי התנהלות הרופא שטיפל בכם לא הייתה סבירה או זהירה, נגרם לכם נזק פיזי או נפשי ואתם רוצים לתבוע אותו בגין רשלנות רפואית? ובכן זה בדיוק הזמן לפנות אל עו"ד דיני נזיקין בעל ניסיון רב בתחום, על מנת שתוכלו לקבל את מלוא הפיצויים להם אתם זכאים בגין הנזק שנגרם לכם.

מידע על דיני נזיקין
עו"ד דיני נזיקין מייצגים לקוחות להם נגרם נזק, יכול להיות זה נזק גופני או נזק לרכוש, כאשר על עורך הדין לנהל את התביעה בצורה מקצועית בכדי להשיג פיצוי כספי מקסימלי בעבור הלקוח. בראש ובראשונה יש להוכיח כי אכן נגרם נזק ויש מי שאחראי לגרימתו.

מה מומלץ לעשות אם אכן נגרם לכם נזק?
כאמור, הכתובת שלכם הוא עו"ד דיני נזיקין, אולם ישנם כמה דברים אותם תוכלו גם לעשות לבד. לכן חשוב מאוד בסמוך למקרה, לתעד את כל שאירע ובכתב. האם נכחו עדים באירוע? אם כן, כדאי לפנות אליהם ולבקש מהם להזדהות ולקבל מהם פרטים אישיים. עוד דבר חשוב הנדרש מכל מי שנגרם לו נזק הוא לצבור כמה שיותר ראיות, כמו צילומים או כל ראייה רלוונטית אחר. רצוי לא להיות בקשר כלשהו עם הגורם המזיק או כל אדם אחר המייצג אותו, כנ"ל לגבי חברת הביטוח שלו. לבסוף, מן ההכרח יהיה לפנות אל עו"ד דיני נזיקין כמה שיותר סמוך לאירוע.

מקרים לדוגמא בהם עורך הדין מטפל
אחוז נכות ביטוח לאומי – בכדי לקבל מהמוסד לביטוח לאומי קצבת נכות, יש להגיש תביעה על מנת שיכיר בנכות. בהחלט מומלץ לפנות עם התביעה לביטוח לאומי באמצעות עו"ד דיני נזיקין בכדי להגדיל את הסיכויים לקבלת הקצבה. אחוז נכות ביטוח לאומי קובע המוסד על פי קריטריונים מסוימים ותקנות, אולם אנשים אשר אינם בקיאים בנושא בהחלט עלולים ליפול בין הכיסאות.

תעבורה
האם נתפסתם כאשר אתם נוהגים בשוכרה? האם נדמה לכם כי המשטרה האשימה אתכם בנהיגה בשכרות למרות שכלל לא שתיתם או צרכתם את הכמות המותרת? ובכן, כך או כך מומלץ בהקדם לפנות אל עו"ד נהיגה בשכרות. עו"ד נהיגה בשכרות מכיר היטב את כל החוקים והתקנות כמו גם פסקי דין קודמים ואם אכן לא הייתם שיכורים בזמן הנהיגה, ישנן דרכים להוכיח זאת ולזכות מכל אישום.
בנוסף, חשוב לדעת כי מכשיר הינשוף בו עושה המשטרה שימוש, בהחלט עלול לזייף את התוצאות ולכן לא מעט אנשים מוצאים עצמם מואשמים על לא עוול בכפם. תחום נהיגה בשכרות הינו מורכב למדיי, רק עורכי דין נהיגה בשכרות באמצעות הידע, המקצועיות והניסיון שנצבר, יוכלו להביא לזיכוי מלא או הפחתת העונש. רצוי בהחלט לאתר משרד עורכי דין נהיגה בשכרות לו ניסיון עשיר בתחום.
עורכי דין דיני תעבורה מטפלים בנושאים נוספים כגון: נהיגה במהירות מופרזת, תאונות דרכים קטלניות, פיצויים למי שנפגע עקב תאונת דרכים ונושאים אחרים הקשורים לתחום. בכל עת בה ביצעתם עבירה או שהמשטרה מייחסת לכם ביצוע עבירה, במקרים בהם נגרם לכם נזק עקב תאונת דרכים, יש לפנות בהקדם אל עורכי דין דיני תעבורה.

גלס, משרד עורך דין מוביל במרכז
צריכים עו"ד דיני נזיקין? נגרם לכם נזק פיזי או נפשי? חושבים שאתם זכאים לקבל קצבת נכות מהביטוח הלאומי? אתם מוזמנים ליצור קשר בהקדם עם גלס, משרד עורך דין וותיק ובעל ניסיון מוכח, לשם קבלת ייעוץ משפטי ובהמשך, על פי המקרה, תיוצגו בבי המשפט על ידי עורכי דין בכירים אשר זה לא מכבר קצרו לא מעט הצלחות. אנו משקיעים את המרב בכל לקוח ולקוח כאשר הקו המנחה אותנו הוא קידום ענייניו של הלקוח וייצוג האינטרסים שלו.