עו"ד דיני משפחה

זקוקים לייעוץ ולייצוג משפטי בענייני משפחה? עומדים להתגרש ומחפשים עורכי דין בענייני משפחה?

משרד עורכי דין גלס מתמחה בדיני משפחה, צוות המשרד מונה עורכי דין לדיני משפחה מהשורה הראשונה בארץ, לכולם ניסיון עשיר וידע רב בתחום משפטי מורכב זה. 
עו"ד דיני משפחה עוסק בקשת רחבה של נושאים: הוא מתמחה בין השאר בהליכי גירושין, מזונות, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, צוואות, ירושות, נישואים אזרחיים, משמורת משותפת וכיוצא באלה.

בחירת עורכי דין לדיני משפחה
פועלים בארץ הרבה עורכי דין בענייני משפחה, לכן בחירת עו"ד אינה דבר של מה בכך. יש לבחור בקפידה את עורך הדין על מנת לקבל ייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר וייצוג ראוי בפני הערכאות השונות ובניהול התיק. לכל עו"ד דיני משפחה ידע חשוב המסייע ללקוח לקבל החלטות נכונות בענייני משפחה כמו כתיבת צוואה, חלוקת רכוש בהליכי גירושין, הסדרי משמורת על הילדים בין בני זוג המחליטים לפרק את התא המשפחתי ולהתגרש וכן הלאה. 

כדי לקבל ייעוץ משפטי חשוב ומומלץ לפנות למשרד עורכי דין גלס, המתמחה בין השאר גם בענייני משפחה. עו"ד דיני משפחה ממשרד גלס מלווה את הלקוח לכל אורך ההליך המשפטי, מסייע לו לקבל החלטות נכונות ולנקוט אסטרטגיה המסייעת לשמור על זכויותיו. כמו כן, עורך הדין מעניק שירותים מקצועיים בתחומי דיני משפחה כמו ירושות, צוואות וענייני רכוש.

ניהול תיק גירושין
עו"ד דיני משפחה מנהל את תיק הגירושין ביעילות ובמקצועיות, הוא מפגין רגישות כלפי הלקוח הנמצא בסערת רגשות בעקבות גילוי בגידה או קבלת החלטה בעניין גירושין ופירוק המשפחה, ותפקידו לסייע ללקוח למצות את זכויותיו. עורכי דין לדיני משפחה פותחים בהליכים משפטיים על פי עקרון מרוץ הסמכויות: הם מייעצים ללקוח היכן כדאי לפתוח את התיק – בבית דין רבני או בבית המשפט לענייני משפחה.  
 
לסיכום, חשוב לפנות רק לעורך דין מקצועי ומנוסה בענייני משפחה על מנת לקבל ייעוץ וייצוג משפטי איכותי. ראוי לציין כי עורכי דין בענייני משפחה ממשרד גלס מציעים ניסיון עשיר בתחום. המשרד הוקם בשנת 1974, ממוקם בתל אביב ומציע שירות ללקוחות באזור המרכז ומכל רחבי המדינה.