עורכי דין נהיגה בשכרות

עו"ד גלס הינו עו"ד לתעבורה הכולל צוות משפטי של עורכי דין נהיגה בשכרות המתמחה בהגנה על נהגים אשר עברו עבירת תעבורה הכוללת נהיגה בשכרות. ייצוג מקצועי בידי עורכי דין נהיגה בשכרות הינו חיוני ועשוי להיות קריטי בכל הנוגע לנאשמים בנהיגה בשכרות וסיכוייהם להיות מזוכים או לשאת בעונש קל בלבד. ללא ייצוד של עו"ד לתעבורה בעל ניסיון המתמחה בדיני התעבורה, עלול החשוד או הנאשם למצוא עצמו בבית המשפט לדיני תעבורה אשר נוטה להחמיר עם נהגים בשכרות נוכח העובדה כי בעת ששתו הם היו מודעים כי עליהם לעלות להגה כך שהם בחרו מדעת להעמיד את עצמם ואת סביבתם בסכנה לתאונה העלולה להיות קטלנית ולגרום לנפגעים ואף להרוגים.
 
בדין הפלילי, המאשים הוא זה שחובת ההוכחה לכך שהנאשם עבר על החוק מוטלת עליו וכי שהאשמה שלו הוכחה מעבר לספק הסביר. ייעוץ משפטי יכול להציג ראיות ולהעלות טענות בעלות חשיבות אשר עשויות להקשות על בניית התיק ועל הגשת כתב אישום. התוצאה יכולה להיות במקרים רבים זיכוי מוחלט נוכח אי כשירות אמצעי הבדיקה של אחוזי האלכוהול בדם והיבטים נוספים מהווים נסיבות מקלות בכל מקרה לגופו. ישנן ראיות אשר בית המשפט יקבל באופן כמעט אוטומטי והנאשם יצטרך להוכיח כי הן אינן קבילות, גם במקרים אלה מתחייב ייצוג משפטי משום שהוכחה כי ראיות אינן קבילות היא מלאכה לאנשי מקצוע כאשר עורכי דין נהיגה בשכרות מיומנים ברזי דיני התעבורה והחוק ויוכלו לעשות מלאכה ראויה בעוד שייצוג עצמי יקשה מאוד ולא יפעל לטובת הנאשם. 
 
באופן כללי, בית המשפט נוטה להעדיף את עדות שוטרים ובדיקת הינשוף נחשבת כמדויקת וקבילה. עובדות אלה מחזקות את החשיבות של ליווי בידי עו"ד לתעבורה אשר יידע כיצד להתמודד עם הראיות והעדויות ובאיזה אופן ניתן לסייע למי שהואשם בנהיגה בשכרות ומחויב בהתמודדות עם מערכת החוק והמשפט. החוק קובע כי כל מי שמורשע בנהיגה בשכרות צפוי לפסילת רישיונו לשנתיים לפחות, במקרים של תאונה עם נפגעים, עבירה שנייה ושלישית ונסיבות מחמירות נוספות, ניתן אף לצפות לעונשים חמורים כגון פסילה לצמיתות ואף עונש מאסר בפועל. על מנת לצמצם את הנזק, עורכי דין נהיגה בשכרות יתמקדו בנקיטת מספר פעולות:
  • הצגת ליקויים בחומר הראיות כך שהראיות אינן מהימנות מספיק או מדויקות.
  • נסיבות מקלות כגון כמות אלכוהול נמוכה, עבירה ראשונה, הנאשם מפרנס מנהיגה, אם היה נזק הוא לרכוש בלבד ועוד.
 
משרד עו"ד גלס על כל צוות עורכי הדין לענייני תעבורה שבו עומדים לרשותכם לכל פנייה לייצוג, ייעוץ, שאלה ובקשה. אנו נעמיד לרשותכם את מרב היכולות המקצועיות, המיומנות והניסיון שלנו כדי להביא לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. בהסתמך על המוניטין שלנו וההצלחות הרבות אשר רשמנו בתחום, קבלת סיוע מתאים יכולה להיות משמעותית ואף קריטית עבורכם.