עורכי דין לתעבורה

האם נתפסתם כאשר אתם נוהגים בשכרות? המשטרה עצרה אתכם על נהיגה במהירות מופרזת? הייתם מעורבים בתאונת דרכים? צברתם קנסות ונקודות? אם כן, יש לפנות בהקדם אל עורכי דין לתעבורה. רצוי לבחור עורך דין בעל ניסיון מוכח בתחום דיני התעבורה אשר קצר לא מעט הצלחות במהלך השנים וייצג את לקוחותיו בצורה מקצועית ואמינה.

מה צריך לדעת על דיני תעבורה?
אמנם דיני תעבורה קשורים למשפט הפלילי, אולם עבירות המתבצעות על ידי נהגים אינן קורות (לרוב) בכוונת תחילה והנהג איננו עבריין בעל כוונות זדון. מרבית הנהגים המואשמים בנהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה בניגוד לחוקי התעבורה, אינם עבריינים קלאסיים. אולם, באותה העת חשוב לדעת כי גם אם אתם יודעים ומאמינים כי אתם חפים מכל פשע או שהמשטרה מייחסת לכם ביצוע עבירת תנועה שכלל לא ביצעתם, אין זה מומלץ להגיע לבית המשפט ללא סיוע וייצוג של עו"ד דיני תעבורה.

מדוע כה חשוב לפנות לעורך דין?
לרובינו אין כל השכלה משפטית ואנו גם לא מתמצאים בדיני תעבורה. לעומת זאת, עורך דין לדיני תעבורה הוא בעל ידע נרחב ומקיף בתחום דיני התעבורה ורק איש מקצוע יוכל לבסס את טיעוני הלקוח. עורכי דין לתעבורה ניהלו זה לא מכבר אין ספור תיקים, הם יודעים היטב כיצד המערכת פועלת ומהם סיכויי הלקוח לצאת אשם או זכאי.
והיה ונמצא שהוא אשם בעבירה המיוחסת לו, עורכי דין לדיני תעבורה יוכלו להביא להפחתה או הקלה בעונש. זאת ועוד, עו"ד לענייני תעבורה באמצעות ניסיונו המקצועי, יוכל להביא לכך שבית המשפט יחליט לבטל את כתב האישום, או לזכות את הנאשם. עוד חשוב לציין, כל מי שפונה אל עורכי דין לתעבורה חייב להיות מודע לעובדה כי חומרת העונש והיה ויוחלט להעניש אותו, תלויה רבות בסיועו של עו"ד דיני תעבורה.

הימנעות מעונשים כבדים
המצב בכבישי הארץ כלל איננו מזהיר, מידי יום יוצא לנו לשמוע על תאונות דרכים, חלקן קטלניות, כאשר לא מעט פעמים הגורם האנושי הוא זה שעליו מוטלת האחריות. בכדי לרסן את ציבור הנהגים ועל מנת ליצור הרתעה יעילה, בתי הדין לתעבורה נוהגים לא פעם להטיל על הנאשמים עונשים כבדים במיוחד, בין אם מדובר בשלילת רישיון, קנס כספי גבוה, ועד עונש מאסר בפועל או על תנאי. זוהי סיבה מספיק טובה ומוצדקת לפנות בהקדם אל עורך דין לדיני תעבורה.

מתי לפנות אל עורך דין?
אל עורכי דין לתעבורה יש לפנות אפילו אם רק קיבלתם קנס או דו"ח שכן זה לא מכבר ידוע כי לא תמיד התנהלותם של השוטרים נטולת פגמים. כמו כן, אל עורכי דין לדיני תעבורה יש לפנות כאשר ביצעתם עבירות, בין עם קלות ועד לחמורות כמו נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה בשכרות, חצייה של רמזור אדום, אי ציות לתמרורים, עקיפה באזור בו מסומן קו לבן, וכמובן בכל עת בה הייתם מעורבים בתאונת דרכים.

עו"ד מוביל בתל אביב
גלס, משרד עורך דין, הוא בין המשרדים המובילים במרכז הארץ בכל הקשור לדיני תעבורה. אנו מעסיקים עורכי דין לתעבורה מן השורה הראשונה אשר ידעו לייצג כל לקוח על הצד המקצועי ביותר, בהתאם לעבירה בה הוא מואשם. כמו כן, עו"ד לענייני תעבורה במשרד גלס, מייצגים לא מעט לקוחות שנפגעו כתוצאה מתאונת דרכים. במקרים הללו ואחרים אנו מעניקים ללקוחות טיפול מסור, מלווים אותם לאורך כל הדרך, ולא מהססים להיות גם לוחמניים כשצריך. אנו עושים כמיטב יכולתנו לקדם את ענייניהם של הלקוחות. אם אתם צריכים לשכור את שירותיו של עורכי דין לתעבורה, אתם מוזמנים עוד היום ליצור עמנו קשר לשם קבלת ייעוץ וקביעת מועד פגישה.