עורכי דין לשון הרע

אדם אשר נפגע ממסר אשר הופנה כלפיו בין אם נכתב בפוסט בפייסבוק, נאמר בשיחת רכילות בין חברים או התפרסם בצורה כלשהי, רשאי לאחר עמידה בספר תנאים, להגיש תביעה אזרחית נגד המפרסם בעילה של הוצאת דיבה ולשון הרע ולדרוש ממנו קבלת פיצויים גם מבלי להציג הוכחת נזק. בחלק מהמקרים ניתן אף לפעול נגד המפרסם במסגרת הליך פלילי, אום נדרשת הוכחה כי הפרסום נעשה מתוך כוונה לפגוע.

בטרם פונים לבית המשפט, רצוי לפנות לקבלת ייעוץ וליווי משפטי על ידי עורכי דין לשון הרע מנוסים המתמחים בתחום וברזי דיני לשון הרע. ההכוונה המקצועית וחוות הדעת האובייקטיבית חיוניות על מנת לברר האם מדובר במקרה של הוצאת לשון הרע. עורכי דין לשון הרע טובים ומנוסים מסוגלים להעריך האם חלה פגיעה ממשית וכן מהם הסיכויים המשפטיים של התביעה.

במקרים רבים בתי המשפט נוטים לפסוק פיצויים נמוכים ואף לדחות על הסף את התביעה בנוגע ללשון הרע ולכן רצוי לברר בעזרת עורכי דין לשון הרע מהי משמעות חוק איסור לשון הרע וכן מן ההגנות העומדות למפרסם. תהליך הייצוג והליווי של עורכי דין לשון הרע כוללים הצטיידות בראיות משמעותיות אשר ביכולתן להוכיח את הוצאת לשון הרע בכוונה תחילה. משרד עו"ד גלס יוכל לתובע או לנתבע להגדיל את סיכויי הצלחתו במשפט באופן משמעותי וכן לסייע בזכייה בסכום פיצויים גבוה בהתאם לנסיבות המקרה.

אחד מההיבטים המודרניים של הוצאת לשון הרע הוא הוצאת לשון הרע באינטרנט. החוק המייחס להוצאת לשון הרע נחקק בשנת 1965 ואינו מתייחס לאמצעי הפרסום החדשים ובכללם האינטרנט. הוכחת לשון הרע איננה מלאכה פשוטה וכאשר היא מתרחשת באינטרנט העניין מורכב עוד יותר ומחייב התייחסות למקרה בידי עורכי דין להוצאת לשון הרע בעלי ניסיון מקצועי במקרים מסוג זה. הוצאת לשון הרע באינטרנט הינה תופעה שכיחה למדי אשר מציבה גבולות חדשים לחופש הביטוי ובהתאם לבעייתיות הנושא רצוי לפנות להגשת תביעה בסיוע מקצועי ומשפטי. הרשת מהווה פלטפורמה למימוש חופש הביטוי תוך שמירה על אנונימיות, אך בד בבד מתאפשרת הוצאת לשון הרע באינטרנט ללא חשש לתביעה.

הנזק אשר נגרם בעת פרסום לשון הרע באינטרנט הוא עצום נוכח החשיפה האדירה של הגולשים ברשת. נוסף על כך קיים קושי לאתר את זהות המפרסם. במקרים של הוצאת לשון הרע באינטרנט חיוני להסתייע בגורם מוסמך כאשר עורכי דין להוצאת לשון הרע מתמחים בנושא המורכב והסבוך ומסוגלים להמציא ראיות מוצקות המשפרות באופן משמעותי את סיכויי הזכייה בתביעה. ללא ייצוג משפטי ראוי, נוטים בתי המשפט לפסוק באופן סלחני ופשרני בתחום זה ולכן משרד עו"ד גלס עומד לרשותכם ומעמיד את מיטב היכולות המקצועיות והניסיון הרב שלנו בתחום לטובתכם. משרדנו רכש לעצמו מוניטין בתחום הוצאת לשון הרע ויספק לכם ייצוג, ייעוץ ומענה משפטי לכל בקשה ושאלה הקשורה בתחום הוצאת לשון הרע.