עורכי דין לענייני ירושה

מחפשים עורכי דין לענייני ירושה בעלי ידע משפטי מקיף וניסיון מקצועי רב בתחום המורכב הזה?

אם אתם זקוקים לשירות של עורכי דין דיני משפחה במרכז, כדאי לכם לפנות למשרד עורכי דין גלס. המשרד הוקם בשנת 1974, ועם השנים המשרד התרחב והחל להציע מעטפת שירותים רחבה בשלל תחומים משפטיים, בין השאר בענייני משפחה ובדיני ירושות. חשוב להדגיש כי עו"ד מקצועי המתמחה בענייני צוואות, דיני משפחה וירושה מספק שירות מקצועי ומענה יעיל לצרכי הלקוח. בין השאר הוא מציע ייעוץ דיסקרטי, החשוב בייחוד כאשר קיימת מחלוקת בין היורשים וכאשר ישנם קונפליקטים לגבי חלוקת הרכוש שהותיר אחריו המנוח.

חלוקת ירושה על פי דין
בחוק דיני משפחה וירושה ישנם קריטריונים ברורים כיצד יש לחלק את הרכוש של המנוח. חוק הירושה מגדיר מיהם יורשים על פי דין, האם ניתן להסתלק מירושה, מה קורה לגבי קטינים וכיצד יש לפעול כדי לחלק את הרכוש בין היורשים. ישנם מקרים בהם חייבים לפנות לשירות של עורכי דין לענייני ירושה מאחר שמתגלעים חיכוכים בין יורשי המנוח. עורכי דין דיני משפחה במרכז מוציאים צו ירושה בהתאם לחוק, ולאחר אישור הצו יש לו תוקף משפטי והיורשים יכולים לקבל את חלקם בעיזבונו של המנוח.

עם זאת, לא פעם ישנם ויכוחים קשים העלולים לפרק משפחות בגלל ענייני רכוש. עורך דין דיני משפחה וירושה מסוגל ליישב את הסכסוכים ולסייע ליורשים להגיע להסכמה המקובלת על כולם כדי להשכין שלום במשפחה. 

דיני משפחה וירושה
כאמור, חוק ירושה קובע כיצד יחולק רכושו של המנוח, אך עם זאת עורכי דין לענייני ירושה ומשפחה יכולים לסייע ליורשים לפעול באופן חוקי כדי להימנע מתשלומי מסים שונים וכדי לחלק את הירושה בהסכמה משותפת, במיוחד כאשר אין צוואה. אם יש צוואה, היורשים מקבלים את חלקם לפי רצונו של המנוח. אם אין צוואה כתובה או בעל פה, הרכוש מתחלק על פי חוק הירושה. כאמור, עורכי דין לענייני משפחה מסייעים ליורשים בתחום משפטי מורכב ורגיש זה.  

עם צוות משרד עורכי דין גלס נמנים עורכי דין לענייני ירושה ומשפחה, בעלי רקע משפטי וניסיון עשיר בתחום. אם אתם זקוקים לשירות של עורכי דין דיני משפחה במרכז, צוות משרד גלס עומד לשירותכם.