עורכי דין דיני תעבורה

עו"ד גלס – משרד עורכי דין דיני תעבורה עוסק ומתמחה בתחום התעבורה ונחשב לוותיק ומוביל בתחום. עו"ד גלס הינו מומחה בעל מוניטין רב וניסיון מקצועי עשיר אשר מעניק מעטפת מלאה של שירותי ייצוג והגנה משפטית לנאשמים בעבירות תנועה בכוללות תיקי נהיגה בכרות, עבירות קנס ועבירות תנועה חמורות הכוללות מעורבות בתאונות דרכים קטלניות. צוות המשרד מעניק טיפול יסודי הכולל הכנת תיקים באופן מקצועי בתחום דיני התעבורה.

משרד עורכי דין דיני תעבורה – עו"ד גלס מתמחה בייצוג נאשמים בבתי המשפט לתעבורה ותוצאות הטיפול שלנו בתיקים הקשים ביותר מעידות על הצלחות נוכח השקעת הצוות את מרב העבודה ומאפשר הקלות משמעותיות בעונש ואף זיכויים במצבים של כפירה על ידי משא ומתן להשגת הסדר טיעון מיטבי. משרד עורכי דין דיני תעבורה בעל ניסיון ומוניטין הינו בעל יכולת להפעיל את מלוא יכולותיו על מנת להסדר טיעון אשר יש בו כדי להקטין את הסיכון הקיים בהרשעה. אנו מספקים ייעוץ משפטי הכולל הערכה באשר לסיכויי הזכייה והסיכונים עקב הרשאה לאחר שמיעת הראיות וכן הגעה להסדר המיטבי עבור התובע. ייצוג משפטי הולם ומקצועי יאפשר גם הגשת ערעור בעקבות הרשאה וככלל שירותי עורכי דין דיני תעבורה עשויים לסייע למניעה של חיוב בנקודות, ההקלה משמעותית במידת העונש ואף זיכוי מלא.

אחוז התאונות המגרמות כתוצאה מנהיגה בשכרות הולך וגדל בשנים האחרונות, עבירת נהיגה בהשפעת משקאות משכרים היא עבירה חמורה ובתי המשפט נוטים להטיל עונשים כבדים בגינה. כאשר כתוצאה מתאונה נגרם מותו של אדם, הפרקליטות לרוב תאשים את הנהג הפוגע בסעיף החמור של הריגה וזאת משום שנהג הנוהג במצב של שכרות לוקח על עצמו את הסיכון להיות מעורב בתאונת דרכים העלולה להיות קטלנית. ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי על ידי עורכי דין תעבורה ובפרט של עו"ד נהיגה בשכרות מנוסה המתמחה בתחום יגדיל באופן משמעותי את הסיכויים להמתקת העונש או להגעה להסדר טיעון המקובל על הנאשם.

הניסיון העצום שלנו בטיפול בתיקי נהיגה בשכרות מתבטא בכמות הזיכויים וההצלחות במשפטים וזאת בזכות עבודה מקיפה ויסודית. ייעוץ בידי עו"ד נהיגה בשכרות נחשב לייצוג המשפטי מהחשובים ביותר בתחום עבירות תעבורה. עבירה של נהיגה בשכרות מחייבת פנייה לגורם משפטי מקצועי בעיקר כאשר נגרמה תאונה עם נפגעים.

משרד עורכי דין דיני תעבורה עשוי להועיל מאוד לנאשם בזכות בניית תכנית הגנה גם במקרים הקשים ביותר. התיק המקצועי יכול לכלול הוכחות אי כשירות של בדיקת האלכוהול והבאת נסיבות מקלות על שתייה ונהיגה תוך התייחסות להיעדר עבירות תנועה קודמות והתייחסות לכלל הגורמים אשר עשויים להביא להקלה בעונש תוך הבאת פסקי דין קודמים בעלי נסיבות דומות אשר פועלים לטובתכם. צוות משרדנו יספק ייצוג, ייעוץ ומענה לכל מקרה, בקשה ושאלה בתחום נהיגה בשכרות ויסייע בידכם באמצעות הפעלת היכולות המקצועיות, הניסיון והמוניטין אשר רכשנו במהלך השנים.