עורכי דין בענייני משפחה

משרד עורכי דין בענייני משפחה מייצג לקוחות במקרים אשר עלולים להגיע לדיון בבית המשפט וכן כאלה אשר עשויים להיסגר מחוץ לכותלי בית המשפט. עו"ד גלס הוא משרד עורכי דין דיני משפחה במרכז אשר עוסק בתחום ענייני משפחה המקיף את כלל תחומי המשפט הנוגעים ליחסים שבין אדם ובני משפחתו בהם: הסכם גירושין, משמורת ילדים, הסכם שלום בית, מזונות, צוואות וירושות, הסכמי ממון, אלימות במשפחה, ידועים בציבור, נישואים אזרחיים וכו'. עורי דין בענייני משפחה מנוסים יכולים לפתור גם מחלוקות סבוכות בעזרת גישור ובוררות וזאת על מנת להקטין את חילוקי הדעות בין הצדדים ולהימנע מהליך משפטי משפטי הכולל הוצאות גבוהות לשני הצדדים.

משרד עו"ד גלס, משרד עורכי דין משפחה במרכז  מעניק שירות מקצועי, דיסקרטי ואמין המותאם לצרכיו האישיים של כל לקוח, אנו מטפלים בכל התביעות המוגשות לבית המשפט לענייני משפחה ולבית הדין הרבני, מלווים ומייצגים את לקוחותינו על ידי עורכי דין בענייני משפחה מנוסים ומקצועיים בכל התהליך עד למתן פסק הדין. למשרדנו ניסיון בתיקי גירושין מורכבים וסבוכים, תיקי צוואות וירושות וכל התדיינות הנוגעת בתחום דיני משפחה גם במקרים הנחשבים לקשים ובלתי פתירים. הסיוע המשפטי על ידי גורם מקצועי הינו חיוני והכרחי בסכסוכי משפחה, מומחיות של ייעוץ וליווי בידי עורכי דין דיני משפחה במרכז כולל תכנון ההתנהלות עד לפרטים הקטנים ביותר על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורכם ולשרת את מטרתכם על הצד הטוב ביותר.

עורכי דין בענייני משפחה עוסקים בכל הקשור לסכסוכים בתא המשפחתי עצמו. אמנם המשפחה היא הסביבה האמורה להטיח תחושת הגנה, אולם ישנם מקרים בהם מתעוררים וויכוחים אשר מצריכים התייעצות וקבלת עזרה על ידי עורכי דין בענייני משפחה. בין הנושאים השכיחים בהם מטפלים עורכי דין דיני משפחה במרכז ניתן למצוא טיפול בנושאי מזונות, גירושין, משמורת, אלימות ועוד. גירושין הוא הנושא העיקרי לסכסוכים ובעיות בתחום המשפחה. זהו תהליך ארוך ומעציב כאשר מעורבות ילדים בו הופכת את התהליך לבעייתי עוד יותר. משרדנו יסייע בידכם בכל מרכיבי ההליך כגון מזונות, מזונות לאישה, חלוקת רכוש, משמורת, הסכם שלום בית ועוד. החשוב בתהליך הגירושין הוא בחירה בעורך דין המתמחה בענייני משפחה מקצועי ובעל ניסיון.

עורכי הדין ואנשי הצוות של משרד עו"ד גלס עומדים לשירותכם בכל שאלה, פנייה ובקשה לייעוץ וייצוג, אנו נעמיד לרשותכם את מרב הכלים והיכולות העומדים לרשותנו כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. עורכי דין בענייני משפט הוא תחום עיסוק הדורש מיומנות רבה לפתירה של מצבים סבוכים אשר ללא סיוע מקצועי עלולים להפוך לבלתי פתירים, כן קבלת סיוע מקצועי הינו חיוני ומהווה בחירה נכונה לכל מקרה של בעיות במשפחה. הניסיון מוכיח כי תוצאות טיפול משפטי מקצועי ברוב המקרים טובות לאין שיעור מאלה אשר מושגות באופן עצמי ללא סיוע מקצועי.