עורך דין לענייני גירושין

תהליך גירושין הוא מהתהליכים המורכבים ביותר שאדם יכול לעבור בחייו. הנתונים מלמדים אותנו, שאנחנו חיים בתקופה בה מספר הגירושין נמצא בשיא, אחד מכל ארבעה זוגות מתגרש כיום. תהליך זה כרוך בלא מעט מאבקים, דורש לא מעט תעצומות נפש, ומן הסתם, בשביל לבצע אותו כראוי, יש צורך לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני גירושין.

תהליך גירושין, ידע כל עורך דין דיני משפחה להסביר, טומן בחובו מספר חלקים. במידה ומדובר בהליך גירושין בין בני זוג שאין להם ילדים, אז זה הליך יותר פשוט וקל, הוא כולל בתוכו רק את הנושאים שקשורים לחלוקת רכוש, נכסים וכסף. כידוע ישנם חוקים וכללים לחלוקת רכוש משותף, בהנחה כמובן ולא נחתם הסכם ממון טרום נישואין. יש לציין שגם במקרה כזה, הרי שאין זה משחרר בהכרח את בני הזוג מהמחויבויות שלהם אחד כלפי השני בנושא, מאחר ואם ההסכם נחתם בהפעלת לחץ כלפי אחד הצדדים או בצורה לא הוגנת, הרי שבית המשפט יכול לקבוע שהוא איננו קביל.

כל עורך דין לענייני גירושין יודע, שהליך הגירושים הרבה יותר מסובך וקשה כשמעורבים ילדים בתהליך. אז יש צורך לבחון את הנושא של משמורת ילדים, הסכמי ראיה, מזונות ועוד. כשאנחנו ניגשים אל עורכי דין בענייני משפחה במטרה שייצגו אותנו בהליך גירושין, הדבר הראשון שעולה על השולחן, זו שאלת הילדים. כמה ילדים יש, בני כמה הם, וכיצד אנחנו מוכנים לנהוג עם בני או בנות הזוג שלנו בעניינם.

צריך לומר, שמרחב התמרון הוא לא גדול, בהנחה ואנחנו לא מגיעים להסכמה בינינו. הוא לא גדול מאחר וגם אם אנחנו שוכרים עורך דין דיני משפחה מהטובים שיש, עדיין ישנם חוקים ברורים לגבי המזונות שצריך לשלם לילדים, וכן למדינה ובפרט לבית המשפט יש סמכויות שונות בכל הקשור למשמורת והסכמי ראיה. במילים אחרות, הנושא לא מוכרע אך ורק על ידי רצוננו.

נקודה נוספת שעלינו לקחת בחשבון כשאנחנו שוכרים עורך דין לענייני גירושין היא, כיום, המדינה מחייבת אותנו לבצע גישור עם הצד השני, זאת במטרה שלא נגיע מיד אל בית המשפט. מאחר ומדובר בתהליך ארוך ולא פשוט, בוודאי לא אם יש כעס וטינה בין הצדדים. לכן גם ההמלצה של עורכי דין דיני משפחה היא, לנסות ולהגיע להסדרים מחוץ לבית המשפט, בהסכמה בין הצדדים. כך יש יותר סיכוי שכל אחד יקבל חלק גדול ממה שהוא רוצה.

אם אתם מחפשים עורך דין דיני משפחה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו במשרד עו"ד גלס נשמח מאוד לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונקבע איתכם פגישה. אנחנו מעסיקים עורכי דין בענייני משפחה מהטובים ביותר בשוק. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל.