עורך דין דיני נזיקין

משרד עו"ד גלס מתמחה בנזקי גוף לרבות תאונות עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, נזקי שריפות, תביעו ביטוח וכו'. לרוב לקוח אשר מגיע למשרדנו ולצורך סיוע משפטי מקצועי שרוי במצוקה נפשית ופיזית וזאת לאור חוויה קשה או טראומטית אשר עבר. עורך דין דיני נזיקין מקצועי ומנוסה יכול לסייע להחזיר את חייהם של לקוחותיו למסלולם ולשגרה במהירות ולהעמיד לטובת המטרה החשובה הזו את כל היכולות המקצועיות, הניסיון והידע כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו.

עורך דין דיני נזיקין פועל על סמך ניסיון של שנים בטיפול בתביעות נזיקין ומאפשר לכם להעריך את סיכוייכם באשר לקבלת פיצויים בגין נזקי גוף או רכוש. משרדנו עוסק בתביעות נזיקין אל מול חברות הביטוח ומתוך התמצאות בדיני נזיקין וברזי החוק אנו פועלים להשגת התוצאות המקסימליות עבור על לקוח בהתאם לנסיבות. נזקי גוף עלולים להתרחש כתוצאה מעוולות אשר בוצעו בידי אחרים ואשר עלולים להשפיע על מהלך חיינו וחיי אחרים. במקרים רבים קיים הצורך הייצוג משפטי על מנת לקבל פיצויים בגין הנזקים אשר נגרמו לנו. פעולת התובע חייבת לכלול באופן מקצועי ובהתאם לחקיקה כאשר תביעות נזיקין עשויות להיות מורכבות ומסובכות הדורשות מיומנות וייצוג של עורך דין דיני נזיקין בעל ניסיון רב.

פנייה לסיוע משפטי מקצועי חשוב שתתבצע בשלב מוקדם ככל שניתן לאחר האירוע לצורך קבלת הדרכה לנפגע על הדרך הנכונה לפעול באופן המיטבי לתיק תביעה לפיצויי נזיקין הכוללת פנייה לטיפול רפואי, שמירה על מסמכים רפואיים וקבלות ופנייה לגורמים רלוונטיים אחרים כגון המוסד לביטוח לאומי ועוד. צוות משרדנו כולל עו"ד דיני נזיקין אשר ילוו אתכם מתחילת הדרך ועד להגשת התביעה וייצוג בבית משפט. אנשים אשר בוחרים לפעול ללא ייעוץ משפטי, נתקלים בקשיי הבירוקרטיה והחוק ולעתים קרובות נאלצים להסתפק בתוצאות חלקיות ובלתי מספקות נוכח העמידה מול גופים חזקים כגון חברות הביטוח אשר דורשות פעולה משפטית מקצועית של עו"ד דיני נזיקין המנוסה בדרכים הנכונות ובנקיטת הפעולות המתאימות לשם זכייה בתביעה.

עו"ד גלס מספק ללקוחותיו ייעוץ וייצוג משפטי בבתי המשפט בכל הערכאות וכן בוועדות סטאטוטוריות וכן מענה במגוון סוגים של תביעות נזיקין בתחומים רבים במטרה להשיג סעדים שונים אשר המרכזי שבהם הוא פיצוי כספי. עורך דין דיני נזיקין הוא תחום מומחיות של משרד עו"ד גלס, אנו נעמיד לרשותכם את כל היכולות המקצועיות, הידע והניסיון הרבים אשר רכשנו עם השנים לטובת השגת התוצאה הטובה ביותר עבורכם. משרדנו הוא מהמובילים בתחום תביעות נזיקין והמוניטין אשר רכשנו מבוסס על הצלחות רבות בתביעות מסוג זה. הגשת תביעת נזיקין אינה הליך פשוט ולכן ברוב המקרים היא דורשת סיוע של אנשי מקצוע, משרדנו מציע לכם את השירותים המקצועיים ביותר ואשר עומדים בסטנדרטים ובקריטריונים הגבוהים ביותר בתחום.