דיני משפחה וירושה

מהם דיני משפחה וירושה? לאילו תחומים הם נושקים? עורכי דין לענייני משפחה מייצגים את לקוחותיהם הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים כאשר הם מציעים ייעוץ מקדים בתחומים שונים כמו: ירושות, צוואות, חלוקת רכוש, דמי מזונות, גירושין, ועוד. עורכי דין לענייני משפחה מלווים את הלקוח מתחילת ההליך המשפטי ועד סופו במטרה לפתור סכסוכים בן בני משפחה ולמצות את זכויות הלקוח.

הנושאים העיקריים בהם עוסקים עורכי דין בתחום דיני משפחה
חשוב לציין כי דיני משפחה וירושה אלה הם נושאים הטומנים בחובם לא מעט אמוציות ורגשות, ולכן מומלץ לאתר עורך דין לדיני משפחה אשר יגלה את מלוא הרגישות כלפי לקוחותיו, איש מקצוע קשוב ואמפטי.
חלוקת רכוש – דיני משפחה וירושה נוגעים גם לתחום חלוקת רכוש משותף. לרוב יהיה מדובר בזוגות אשר מעוניינים לפרק את השותפות בניהם, אולם במהלך השנים שהם חיו יחדיו, הם צברו רכוש, נכסים, אולי אחד מבני הזוג היה בעל רכוש רב עוד טרם הנישואין, וכעת נשאלת השאלה כיצד מחלקים את הרכוש המשותף באופן צודק? בהחלט מדובר בנושא מורכב. ככלל, על פי החוק רכוש משותף הוא זה שנצבר מתחילת הנישואין, אולם יש גם יוצא מן הכלל ולכן כה חשוב לפנות אל עורכי דין דיני משפחה במרכז שידאגו לייצג את האינטרסים של הלקוח שלהם על הצד הטוב ביותר.
גירושין – דיני משפחה וירושה קשורים גם לתחום הגירושין. בהחלט אין לפנות אל בית המשפט ללא ליווי מקצועי של עורכי דין בענייני משפחה שכן לתוצאות המשפט השלכות כבדות על המשך חייהם של שני בני הזוג וילדיהם. נישואין תמיד אפשר לסיים, השאלה היא באיזו דרך? האם אתם רוצים להניח הכל מאחור ולהתחיל פרק חדש בחיים או שמא אתם נמצאים בהליך גירושין הרסני הדומה למדרון חלקלק שאין לו סוף? רק עורכי דין לדיני משפחה באמצעות המקצועיות, הניסיון והידע יוכלו לסייע לכם לסיים את הפרשה כך ששני הצדדים יהיו פחות או יותר מרוצים עם הסכם גירושין מסודר ומקובל הנוגע למשמורת הילדים, דמי מזונות וחלוקת הרכוש המשותף.
צוואות – עורכי דין דיני משפחה במרכז גם עוסקים בכל הקשור לצוואות. חשוב מאוד לבחור עורכי דין בענייני משפחה מומחים בתחום, להם ניסיון מוכח. עורך דין לדיני משפחה שיוכל להעניק לכם את כל הייעוץ הנדרש לכם, כזה אשר בקיא בעריכת צוואות. אין ספק כי תחום הצוואות טומן בחובו לא מעט אמוציות ולא מעט אנשים נמנעים מלרשום צוואה מכיוון שאינם רוצים להתעסק עם המוות, ועדיין, האדם שרושם את הצוואה נאלץ לחשוב על היום שלאחר מותו, אולם אין שום דרך להתחמק מכך. על מנת שהצוואה תקוים במלואה על פי רצון הלקוח יש להיעזר בשירותיו של עו"ד דיני משפחה וירושה.

משרד עו"ד מוביל בתחומו
גלס, משרד עורך דין הינו משרד וותיק ועתיר ניסיון בכל התחומים הנוגעים לדיני משפחה ותחומים נוספים כמו לשון הרע, גישור ויישוב סכסוכים, רשלנות רפואית, דיני משפחה וירושה, תאונות דרכים, נזיקין ועוד. למעט זאת, גלס, משרד עורכי דין לדיני משפחה, מייצגים לקוחות בעתירות מנהליות, וכמו כן מעניק ייצוג בוועדות של ביטוח לאומי וועדות משמעת. עו"ד גלס וצוות המשפטנים המועסק במשרד, צברו במהלך השנים ניסיון עשיר ורב בייצוג לקוחות ובניהול משפטים בבתי הדין השונים. המטרה היא להילחם בעבור זכויות הלקוח, לייצג את האינטרסים שלו על הצד הטוב ביותר כאשר טובת הלקוח וקידום ענייניו קודמים לכל. צרו עמנו קשר עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ!